צאט
צור קשר | סולר | אספקת מיכלים | סולר הסקה | סולר תחבורה | מבצעים | אודות החברה | דף הבית- מ.ישראל

ברוכים הבאים לאתר של מ. ישראל אספקת דלק

 

מבצע חם לקיץ!!!

למזמינים 2500 ליטר או יותר, מקבלים זוג כרטיסים לפארק מים מהמובילים בארץ.

* למזמינים סולר הסקה
            בלבד

* אין כפל מבצעים

חימום ביתי

מ. ישראל, מספקת שירותי אספקת סולר למגוון עשיר של צרכנים ברחבי הארץ. בין לקוחותיה של מ. ישראל, נמנות חברות תעשייתיות רבות ומפעלים רבים, יחד עם זאת אחד הענפים החשובים בתחום הלקוחות של מ. ישראל הוא תחום אספקת סולר למטרת חימום ביתי. אספקת סולר למטרת חימום ביתי חשוב שתהיה איכותית וסדירה, ובעיקר שתהיה בטוחה. אנו ב מ. ישראל, מתמחים באספקה של סולר לצרכים ביתיים, ועומדים בתקנים המחמירים ביותר בכדי לאפשר לקהל לקוחותינו במגזר זה ליהנות מסולר איכותי ובטוח לשימוש.

אספקת סולר להסקה

ללקוחותיה מהמגזר הפרטי בעיקר, מאפשרת מ. ישראל אספקה סדירה וקבועה של סולר למטרות הסקה. סולר המופץ על ידי מ. ישראל באופן כללי ולמטרה זו בפרט, הוא סולר של חברות הדלק הישראליות המוכרות גולדיזל וחברת סונול, ובכך מובטח לצרכני הסולר של מ. ישראל אספקה של סולר איכותי ללא פשרות. כמו כן, מספקת מ. ישראל סולר להסקה עבור בתי מלונות, בריכות שחייה, מבנים משותפים לצרכי הסקה מרכזית ועוד. בפנייה אל מ. ישראל, תוכלו לקבל את כל שירותי אספקת סולר להסקה, בכל כמות, ובשירות ללא תחרות.

סולר הסקה הינו סולר המיועד לחימום במפעלי תעשיה, מכבסות, מאפיות, בריכות שחייה, בתי מלון, בתי אבות. בתים משותפים ובתים פרטיים ועוד.

אספקה בטוחה ומהירה

אנו ב מ. ישראל, מספקים סולר לצרכי חימום ביתי באופן סדיר אל מאות לקוחות מרוצים ברחבי הארץ. הובלת סולר למטרת חימום ביתי דורשת יחס מיוחד, ולשם כך אנו רוכשים את הסולר המיועד למטרת חימום ביתי אך ורק מחברות המספקות סולר איכותי. הסולר מובל את בית הלקוח באמצעות מכליות אשר עוברות ביקורת קפדנית מדי יום, ופעולות תחזוקה תקופתיות על פי הנדרש, בכדי להוביל בבטחה ובמהירות את הסולר אל בתיכם.

אספקת סולר לחימום ביתי בלוחות זמנים קצרים במיוחד

בכל מקרה בו אתם נזקקים לסולר למטרת חימום ביתי, נשמח לעמוד לשרותכם. אנו מתמחים באספקה של סולר למטרת חימום ביתי בלוחות זמנים קצרים במיוחד, ומספקים שירות ייחודי של אספקת סולר 24 שעות. פנו אלינו בכל מקרה בוא אתם נזקקים לסולר במהירות – ונשמח להעניק לכם פתרון מהיר וכלל לבעיה.

 

 

מעוניין בסולר הסקה או סולר תחבורה?

 

התקשרו עוד עכשיו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד  1800-300-008 שיחת חינם.

 

סולר להסקה       
סולר לחימום ביתי       

שם
טל. נייד
טלפון
דואר אלקטרוני
הערות

הקלד את האותיות המופיעות במסגרת
כל הזכויות שמורות ל- מ.ישראל אספקת דלק © מ.ישראל אספקת דלק

אתר זה נבנה על ידי אינטרסקאי - פרסום ללא גבולות

eXTReMe Tracker